Planogram_software_hero_image.jpg

DotActiv CatMan Lite - Planogram Yazılımı

Catman_Lite_Planogram_Software.png

DotActiv Catman Lite, DotActiv’in CatMan Enterprise sürümünün ilk basamağıdır; bu başlangıç seviyesi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için idealdir. Bu şekilde veri temelli planogramlar oluşturmanıza olanak tanıyan diğer sürümlere geçmek için pratik bir çözümümüzdür.

Türkiye'deki yerel iş ortağımız projelerinizde tavsiye ve destek sağlamak için sizinle iletişime geçecektir. 30 günlük ücretsiz denemeniz sırasında çevrimiçi kullanıcı kılavuzlarına, videolara ve kullanıcı desteğine nasıl erişeceğinizi de göreceksiniz.


ücretsiz deneme süresince kapsamlı kullanıcı kılavuzları ve videolara nasıl erişileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca destek birimimizi bu süre içinde nasıl bir hizmet verdiğini görmek üzere çağrıda bulunabilirsiniz.

Neden e-posta adresinize ihtiyacımız var?

Ücretsiz deneme sürümünü indirebileceğiniz bağlantıyı e-posta ile göndererek gerçek kişi olduğunuzu doğruluyoruz. Bu e-postanın içinde ayrıca lisans anahtarınız da bulunacaktır.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Gizliliğinize saygı duyuyor ve e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı kötüye kullanmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz deneme sürümünden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olmak için ilgili kaynakların bulunduğu bilgileri de göndereceğiz ve sizinle iletişime geçeceğiz.


Başarılı bir Planogram uygulamasının süreçlerini birlikte oluşturmak için her an bizlerden ve iş ortağımızdan bilgi isteyebilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ 30 GÜNÜ DENEME SÜRÜMÜNÜ İNDİRİN

İletişim bilgilerini aşağıya girin ve yazılımı indirin. Lisans anahtarı e-postanıza ayrıca göndereceğiz. Dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz: